
Απλίκα εξωτερικού χώρου επίτοιχη 222x222x175mm για λάμπες E27 230V AC σκούρο γκρι στεγανή IP65
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 eshops σε εύρος τιμών από 28 € έως 32,38 €:
Απλίκα εξωτερικού χώρου της εταιρείας Aca Decor με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από αλουμίνιο σε σκούρο γκρι χρώμα. Διαθέτει προστασία από υγρασία και βαθμό στεγανότητας IP65 που την καθιστά κατάλληλη για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 1xΕ27 και θέση για 1 λαμπτήρα Led έως 15W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Τάση εισόδου 230V.
| Τάση ισχύος | 230V |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






Επιτοίχια φώτα, με αισθητήρα κίνησης, χρώμιο
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα

Επιτοίχια φώτα, με αισθητήρα κίνησης, 230V
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

230V
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα







19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα