
Umbra επιτραπέζια επιτοίχια κορνίζα 31x26/Prisma 313018-880
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 18×13 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα για φωτογραφία μεγέθους 13x18εκ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 και hevea σε καφέ χρώμα και διαθέτει γυαλί στο μπροστινό μέρος. Μπορεί να τοποθετηθεί κάθετα σε τοίχο ή σε κάποιο έπιπλο. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 18 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 16 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

18×13 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
15×10 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
43×31 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


15×10 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα

18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ορθογώνιος, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
18×13 εκ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο


Ξύλο
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

24×18 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο

18×13 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα