
40 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ ψάθινα καλάθια αποθήκευσης σε μπεζ απόχρωση με μαύρες λεπτομέρειες. Το σετ περιλαμβάνει 3 καλάθια διαφορετικών μεγεθών. Διαθέτουν λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα μικροαντικείμενα, τα περιοδικά και ότι άλλο φανταστείτε, δίνοντας παράλληλα μια φρέσκια ανάσα στο χώρο σας.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 2.25 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Μαύρο |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Τετράγωνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα









Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα







Σετ
Σε απόθεμα








Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα