
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ36x40) Mod 61386
Στρογγυλό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μαύρο χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό για τη κουζίνα ή τη τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υλικό | Λυγαριά |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 39 cm |
| Depth | 39 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα


Στρογγυλό, λυγαριά, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

Σετ
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα