
40 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης με πλεκτό σχέδιο σε στρογγυλό σχήμα, από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα με μαύρες λεπτομέρειες. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό για τη κουζίνα ή τη τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό | Λυγαριά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |














Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Τετράγωνο, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα















Στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα