
Απλίκα Eglo Boyal 99353 Ξύλο Ρουστικ με Μαύρο
Ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από μέταλλο σε μαύρο χρώμα και το καπέλο από οικολογικό bamboo σε καφέ απόχρωση. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα




LED, μοντέρνο

Μέταλο, μοντέρνο, 230V


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μέταλο, μοντέρνο, διάμετρος

LED
Σε απόθεμα

Κρύσταλλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα