
Nuuroo Akila πιάτα από σιλικόνη 2τμχ Koala Bering Sea
Από σιλικόνη
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φαγητοδοχείο με καπάκι σε πράσινο χρώμα και σχέδιο δεινόσαυρος από την εταιρεία Trixie. Κατασκευασμένο από σιλικόνη κατάλληλη για τρόφιμα, απόλυτα ασφαλής για παιδιά. Είναι άθραυστο και κατάλληλο για χρήση σε φούρνο μικροκυμάτων, φούρνο, καταψύκτη και πλυντήριο πιάτων.
| Υλικό | Σιλικόνη |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Trixie |

Από σιλικόνη





Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Μπαμπού, από σιλικόνη

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα



Μπαμπού
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη



Από σιλικόνη


Από σιλικόνη


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα