
Στρωματάκι Αλλαξιέρας Μωρού (55x90) Κόσμος Του Μωρού Sheep Γκρι
9×70×44 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 9×70×44 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Εύκαμπτο στρωματάκι αλλαξιέρας της εταιρείας Κόσμος του Μωρού σε μπεζ χρώμα με λευκές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Έχει μία διακοσμητική όψη σεντονόπανου από 100% βαμβάκι. Η πίσω όψη της αλλαξιέρα μωρού είναι από πετσέτα 80% βαμβάκι-20% polyester, πλαστικοποιημένη με PVC στο κάτω-εσωτερικό μέρος. Η γέμιση της αλλαξιέρας είναι από 100% πολυεστερική βάτα, ώστε να προσφέρει ασφαλές και απαλό κάθισμα στο μικρό σας.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 44 εκ |
| Υψος: | 9 εκ |
| Width | 70 cm |
|---|---|
| Depth | 44 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Κόσμος Του Μωρού |

9×70×44 εκ
Σε απόθεμα
9×70×44 εκ
Σε απόθεμα

9×70×44 εκ
Σε απόθεμα






3×15×10 εκ
Σε απόθεμα
9×70×44 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






9×70×44 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



9×70×44 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα