
Στρωματάκι Αλλαξιέρας Μωρού (55x90) Κόσμος Του Μωρού Sheep Γκρι
9×70×44 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 9×70×44 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Εύκαμπτο στρωματάκι αλλαξιέρας της εταιρείας Κόσμος του Μωρού σε εκρού-μπεζ χρώμα με λευκές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Έχει μία διακοσμητική όψη σεντονόπανου από 100% βαμβάκι. Η πίσω όψη της αλλαξιέρα μωρού είναι από πετσέτα 80% βαμβάκι-20% polyester, πλαστικοποιημένη με PVC στο κάτω-εσωτερικό μέρος. Η γέμιση της αλλαξιέρας είναι από 100% πολυεστερική βάτα, ώστε να προσφέρει ασφαλές και απαλό κάθισμα στο μικρό σας.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 44 εκ |
| Υψος: | 9 εκ |
| Width | 70 cm |
|---|---|
| Depth | 44 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Κόσμος Του Μωρού |

9×70×44 εκ
Σε απόθεμα
9×70×44 εκ
Σε απόθεμα




4×39×17 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



3×15×10 εκ
Σε απόθεμα


9×70×44 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



9×70×44 εκ
Σε απόθεμα
11×71×51 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




4×39×17 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλάτος, ύψος, βάθος
Παράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα