
22,39 €
Ποτήρια Σαμπάνιας Κολωνάτα 210ml (Σετ 6τμχ) S-D Victoria 203255
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια σαμπάνιας κολωνάτα σετ 4 τεμάχια με vintage σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από διάφανο γυαλί με ανάγλυφη επιφάνεια. Χωρητικότητας 320ml.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.72 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα
Για νερό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για σαμπάνια
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ





Σετ


Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ




Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Για καφέ, με καλαμάκι, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα




15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα