
Τραπέζι Nova Επεκτεινόμενο-Λευκό Μάρμαρο - Cashmere
Μοντέρνο, μάρμαρο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 7×113×113 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπέζι ροτόντα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα, ενώ η επάνω επιφάνεια είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε μπεζ χρώμα. Ιδανικό τραπέζι που θα ταιριάξει σε κάθε σπίτι με μίνιμαλ αισθητική και σε σπίτια με περιορισμένο χώρο. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 113 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 113 εκ |
| Υψος: | 7 εκ |
| Υλικό ποδιών | Ξύλο |
|---|---|
| Υλικό επιφάνειας | Ξύλο |
| Width | 113 cm |
| Depth | 113 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 14.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό,MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, μάρμαρο
Σε απόθεμα
11×152×49 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


11×152×49 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
11×152×49 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

11×152×49 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
11×152×49 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ξύλο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ξύλο, οβάλ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , καρυδιά

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
11×152×49 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα





Ξύλο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ξύλο
Σε απόθεμα
7×183×95 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
11×116×43 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
