Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Τραπέζι Κουζίνας (150x80x76) A-S Taho 140356
Διαστάσεις 8×154×83 εκ
170,99 €
Ιστορικό τιμών
- 30/4/2026 - 170,99 €
- 11/6/2025 - 170,99 €
Περιγραφή προϊόντος
Με μια ματιά Τραπέζι κουζίνας με μίνιμαλ σχεδιασμό και ανθεκτική κατασκευή. Ιδανικό για να ταιριάξει σε κάθε σπίτι με μίνιμαλ αισθητική. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 154 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 83 εκ |
| Υψος: | 8 εκ |
Προδιαγραφές
| Width | 154 cm, 154 cm, 154 cm, 154 cm |
|---|---|
| Depth | 83 cm, 83 cm, 83 cm, 83 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 38 kg, 38 kg, 38 kg, 38 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

18,99 €
Στόρι Συσκότισης (60x180) L-N Black 35016018095
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
79,9 €
Πτυσσόμενη Κούνια Παιδική (131x80x125) Bebe Stars Cow Blue 021-181
Σε απόθεμα
159,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
42,99 €
Παπουτσοθήκη Με 2 Ράφια/12 Θέσεων (63x24x80) Spitishop Butler
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
89,99 €
Κονσόλα Εισόδου (100x30x80) Vasagle LNT016Y57
Σε απόθεμα
27,5 €
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (220x240) Μουσελίνα Greenwich Polo Club Essential 3468
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
20,25 €
Παιδική Μαξιλάρα Για Κεφαλάρι Κρεβατιού (90x55) Melinen Bear Lemon
45×70 εκ
Σε απόθεμα
99,99 €109,99 €
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
55,99 €
Φωτιστικό Δαπέδου Με Ραφιέρα A-G Nora 390FLH1148 Natural/Black
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
54,9 €
Στόρι Συσκότισης (140x230) Grace Ice 514235
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
164,44 €189,74 €
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
69,99 €
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες & USB (40x35x59) Vasagle LET631W14V2
Σε απόθεμα
110,99 €
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (80x40x132) Vasagle RDT119WB01
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
18,99 €

















