
Ράφι Οργάνωσης Μπανιέρας (68x14.5x3.5) T-D 9166195
4×68×14 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 4×70×14 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ράφι μπανιέρας κατασκευασμένο από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα. Έχει τρύπες για την απομάκρυνση του νερού και για να αποφεύγεται η συσσώρευση υγρασίας. Είτε για πρακτικό λόγω όπως ξυράφια, σαπούνια κ.λπ., είτε για κεριά και ποτά, είτε μόνοι, είτε ως ζευγάρι, το ράφι μπάνιου σας δίνει τη δυνατότητα να απολαύσετε στο έπακρο την απόλαυση του μπάνιου. Ιδανικό για να οργανώσετε τα μπουκάλια των σαμπουάν και των αφρόλουτρών σας.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 14 εκ |
| Υψος: | 4 εκ |
| Width | 70 cm |
|---|---|
| Depth | 14 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.663 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

4×68×14 εκ
Σε απόθεμα





20×30×10 εκ, ίσιο, διάμετρος












Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


20×30×10 εκ, ίσιο, διάμετρος






20×45×10 εκ, ίσιο, διάμετρος

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γωνιακό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γωνιακό
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα