
16,99 €
Ράφι Οργάνωσης Μπανιέρας (70x14.3x4.5) Z-L 13605
4×70×14 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 4×68×14 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ράφι μπανιέρας σε μπεζ χρώμα, κατασκευασμένο από ξύλο bamboo. 'Έχει τρύπες για να αποφεύγεται η συσσώρευση υγρασίας. Ιδανικό για να οργανώσετε τα μπουκάλια των σαμπουάν και των αφρόλουτρών σας.
| Πλάτος: | 68 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 14 εκ |
| Υψος: | 4 εκ |
| Width | 68 cm |
|---|---|
| Depth | 14 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.505 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

4×70×14 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




50×65×23 εκ, μοντέρνο, ίσιο



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Γωνιακό



















Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα