
Δοχείο Αποθήκευσης 1lt Με Αεροστεγές Κλείσιμο Z-L Home 19473
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο για την κουζίνα με μοντέρνο σχέδιο, κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί. Διαθέτει καπάκι από ξύλο bamboo που κλείνει αεροστεγώς με δακτύλιο σιλικόνης. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα τρόφιμά σας και να διατηρήσετε οργανωμένη την κουζίνα και τα ντουλάπια σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας. Χωρητικότητα 1400ml. Με πιστοποίηση FSC 100% SCS-COC-000256.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χωρητικότητα | Πάνω απο 1000μλ |
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.672 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τσάι, γυαλί, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τσάι, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για τρόφιμα, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα