
Διακοσμητική Υδρόγειος Σφαίρα (Φ20x35) A-S Exotic Panama 200817
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό σε σχήμα μήλου. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε σκούρο μπλε χρώμα και καφέ λεπτομέρεια. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού θέλετε να δώσετε μία πινελιά πολυτέλειας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.125 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα