Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Βοηθητικό Τραπεζάκι Με Αποθηκευτικό Χώρο (Φ45x50) Vasagle LET223G36
Διαστάσεις 9×54×51 εκ
39,99 €
Ιστορικό τιμών
- 25/5/2026 - 39,99 €
- 28/2/2026 - 39,99 €
- 9/1/2026 - 33,99 €
- 9/12/2025 - 39,99 €
- 6/11/2025 - 33,99 €
- 11/6/2025 - 39,99 €
Περιγραφή προϊόντος
Με μια ματιά Στρογγυλό τραπεζάκι με αποθηκευτικό χώρο σε γκρι χρώμα από την εταιρεία Vasagle. Είναι ιδανικό για χρήση ως βοηθητικό τραπέζι στο σαλόνι, το χολ, το γραφείο ή ακόμα και σαν κομοδίνο δίπλα από το κρεβάτι. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 54 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 51 εκ |
| Υψος: | 9 εκ |
Προδιαγραφές
| Σχήμα τραπεζιού | Στρογγυλό |
|---|---|
| Με αποθηκευτικό χώρο | Ναί |
| Width | 54 cm, 54 cm, 54 cm, 54 cm |
| Depth | 51 cm, 51 cm, 51 cm, 51 cm |
| Height | 9 cm, 9 cm, 9 cm, 9 cm |
| Total weight | 4.5 kg, 4.5 kg, 4.5 kg, 4.5 kg |
| Κατασκευαστής | Vasagle |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
98,99 €
Κονσόλα Εισόδου (80.5x35x90) F-V Tasso 193589
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12,99 €
Προστατευτική Επιφάνεια με Αυτοκόλλητο 3m Sipo Διάφανη SIP-SBS-T10
Κλασικό
Σε απόθεμα
85,99 €
Συρταριέρα 3 Θέσεων Με Ροδάκια (41x41x93) F-V Sicela 160824
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
65,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Alexa Beige
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16 €
Πολυκόφτης Λαχανικών Με 5 Επιφάνειες Κοπής F-V Slicer 128790
Σε απόθεμα
34,99 €
Καλόγερος Ρούχων Με Ράφι (33.6x33.6x175.8) Vasagle RCR033B01V2
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
85,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Liva Elephant
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
9,36 €
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς A-S Etamine White 120943Z
41×27 εκ
Σε απόθεμα
28,99 €






























