
125,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζια διακοσμητική φιγούρα πουλί που θα χαρίσει μοντέρνα διάθεση στον χώρο σας από την εταιρεία Octopus. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο σε μαύρο χρώμα. Ιδανικό για να τοποθετηθούν στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού ταιριάζει.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Octopus |




Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Προβηγκιακό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν






















Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα