
Γυναικεία Ρολόγια Ice 022362 (Ø 37 mm)
Αναλογικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρολόι τοίχου σε κίτρινο χρώμα και σχέδιο καρδιά από την εταιρεία Karlsson. Κατασκευασμένο από ABS πλαστικό υλικό. Διαθέτει βεραμάν καρφιά ως δείκτες ώρας. Λειτουργεί με 1 AA μπαταρία η οποία δεν περιλαμβάνεται. Ιδανικό να τοποθετηθεί σε όλους τους χώρους του σπιτιού ή στο παιδικό δωμάτιο. Εγγύηση 2 χρόνια.
| Τύπος | Τοίχου |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Είδος | Αναλογικά |
| Width | 42 cm, 42 cm, 42 cm, 42 cm |
| Depth | 42 cm, 42 cm, 42 cm, 42 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Karlsson |

Αναλογικό

Αναλογικό

Αναλογικό

Μέταλο, πλαστικό, αναλογικό

Μέταλο, αναλογικό

Τοίχου, πλαστικό, αναλογικό
Σε απόθεμα
Μέταλο, αναλογικό

Αναλογικό

Μέταλο, πλαστικό, αναλογικό

Μέταλο, αναλογικό

Μέταλο, αναλογικό

Μέταλο, πλαστικό, αναλογικό

Μέταλο, πλαστικό, αναλογικό

Αναλογικό

Αναλογικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μέταλο, αναλογικό

Τοίχου, πλαστικό, αναλογικό
Σε απόθεμα
Μέταλο, αναλογικό

Αναλογικό

Μέταλο, πλαστικό, αναλογικό

Αναλογικό

Μέταλο, πλαστικό, αναλογικό

Μέταλο, αναλογικό

Αναλογικό

Αναλογικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, αναλογικό

Μέταλο, πλαστικό, αναλογικό

Μέταλο, αναλογικό

Μέταλο, αναλογικό

Αναλογικό

Αναλογικό

Πλαστικό, αναλογικό

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα