
Ομπρελοθήκη (Φ25x50) Pam & Co 23-303 Pink
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ομπρελοθήκη σε μπεζ χρώμα και ματ υφή από την εταιρεία Pam & Co. Κατασκευασμένη από ανοξείδωτο υλικό AISI 304, ηλεκτροστατικά βαμμένη και ανθεκτική στην οξείδωση. Διαθέτει πλαστικό πάτο για να μην καταστρέφεται το δάπεδο. Ελληνικής Κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pam & Co παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 51 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μέταλο, διάμετρος


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μέταλο, διάμετρος

Μέταλο, διάμετρος

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Μέταλο, διάμετρος

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Μέταλο, διάμετρος

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα