
Ομπρελοθήκη Pam & Co 23-033 White Matte
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ομπρελοθήκη σε εκρού ματ χρώμα από χάλυβα με ηλεκτροστατική βαφή και πλαστικό πάτο. Ελληνικής Κατασκευής. Η κατασκευάστρια εταιρεία Pamco παρέχει 10ετή εγγύηση ορθής χρήσης των προϊόντων.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Γαλβανισμένος Χάλυβας |
| Κατασκευαστής | Pam & Co |

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μέταλο, διάμετρος



Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Μέταλο, διάμετρος

Μέταλο, διάμετρος

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Μέταλο, διάμετρος

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Μέταλο, διάμετρος

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα