
Φανάρι (Φ20x19) Espiel LUG121
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φανάρι από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και λεπτομέρειες από Υάκινθο νερού σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει λαβή για να το κρεμάσετε και ποτηράκι για να βάλετε το κερί. Τοποθετήστε το για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε κάθε εσωτερικό ή εξωτερικό χώρο του σπιτιού σας.
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Width | 24 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό,Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα







Γυαλί
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Ξύλο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα