
Διακοσμητικός Βούδας (5.5x5.5x14) Espiel BOD101
Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel σε μπεζ απόχρωση και σχήμα Βούδα. Είναι κατασκευασμένο από polyresin. Ιδανικό για να διακοσμήσει την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία, το γραφείο ή όπου αλλού σας ταιριάζει.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.29 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα


147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα