
7,99 €
Κασπώ Κρεμαστό (Φ12.2x11) K-M BP2000630
Κεραμικός
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμαστό κασπώ από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ απόχρωση. Ιδανικό για να τοποθετήσετε μέσα μια γλάστρα ή τεχνητό φυτό και να κρεμαστεί σε ένα μπαλκόνι ή ακόμη και στον εσωτερικό χώρο.
| Υλικό | Ψάθα |
|---|---|
| Width | 21 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός, ξύλο





Κεραμικός, ξύλο



Κεραμικός, δωματίου, στρογγυλός


Κεραμικός
Σε απόθεμα

Ξύλο




23×19×19 εκ, κλασικός, δωματίου
Σε απόθεμα



Κεραμικός




Κεραμικός
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν





15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα