
Γλάστρα Κρεμαστή (Φ23x14.5) Marhome Splofy Γκρι 09-DSPW230-405U
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρεμαστό κασπώ με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε εκρού χρώμα και διαθέτει μπεζ σχοινί για να κρεμιέται. Ιδανικό για να τοποθετήσετε μέσα μια γλάστρα ή κάποιο τεχνητό φυτό και να το κρεμάσετε σε ένα μπαλκόνι ή ακόμη και σε εσωτερικό χώρο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικός


Κεραμικός, ξύλο

Κεραμικός, ξύλο


Κεραμικός




Ψάθα
Σε απόθεμα

24×32×20 εκ, κλασικός, κεραμικός

Κεραμικός
Σε απόθεμα
Κεραμικός
Σε απόθεμα

Κεραμικός



Κεραμικός



Κλασικός, πλαστικό, εξωτερικού χώρου


Κεραμικός


Κεραμικός

Ξύλο

Κεραμικός

23×19×19 εκ, κλασικός, δωματίου
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα

