
Φανάρι επίτοιχο σε λευκό αμμώδες χρώμα με ντουί Ε27 εξάγωνο με διάσταση 202x330mm IP45
230V
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα - φανάρι της εταιρείας Heronia σε vintage στυλ. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα. Έχει προστατευτικό γυαλί στο εσωτερικό. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP44 και είναι κατάλληλη και για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

230V
Σε απόθεμα


Όρθιο, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα


230V
Σε απόθεμα

Επιτοίχια φώτα, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
230V


230V
Σε απόθεμα

Με αισθητήρα κίνησης
Σε απόθεμα
Με αισθητήρα κίνησης
Σε απόθεμα


Όρθιο, 230V, μέταλο
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα

Όρθιο, 230V, πλαστικό
Σε απόθεμα
Όρθιο, 230V, μέταλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

230V
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα





Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα