
Φωτιστικό Επιτραπέζιο Χρυσό BEVEL 13x18x43
LED
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση πορτατίφ της εταιρείας Heronia σε μπρονζέ απόχρωση με πατίνα παλαίωσης. Διαθέτει μεταλλικό σκελετό και πλαστική βάση. Μπορεί να συνδυαστεί με οποιοδήποτε καπέλο φωτιστικού για ντουί Ε27. Διαθέτει μαύρο καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED





LED, με διακόπτη, με διακόπτη


Γυαλί
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Ρουστίκ , ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

LED, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Γυαλί
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




LED
Σε απόθεμα

Με διακόπτη, πλαστικό, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα