
Πορτατίφ (Φ28x47) A-S Cheri Green 210308
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση πορτατίφ της εταιρείας Heronia σε μπρονζέ απόχρωση με πατίνα παλαίωσης. Διαθέτει μεταλλικό κορμό και πλαστική βάση. Μπορείτε να τη συνδυάσετε με οποιοδήποτε καπέλο φωτιστικού για ντουί Ε27. Διαθέτει μαύρο καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Τοποθέτηση λαμπτήρων | Για το γραφείο, Για το κομοδίνο |
| Κύριο υλικό | Μέταλο, Πλαστικό |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 22 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, γυαλί, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα