
Art Et Lumiere Κεραμικό Επιτραπέζιο Φωτιστικό (30x42)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Ο σκελετός είναι μεταλλικός με επένδυση από σχοινί και έχει υφασμάτινο μπεζ καπέλο. Η βάση είναι πλαστική σε λευκό χρώμα και διαθέτει καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Εκρού |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

LED, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, για το γραφείο
Σε απόθεμα
LED



LED
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο

LED, γυαλί

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό

LED, ξύλο
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
LED


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα