
Επιτραπέζιο Φωτιστικό Flex εύκαμπτο για διάχυτο φως Νίκελ ΜΑΤ Με Λάμπα
LED
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Ο σκελετός είναι μεταλλικός με επένδυση από σχοινί και έχει υφασμάτινο μπεζ καπέλο. Η βάση είναι πλαστική σε μπρονζέ απόχρωση και διαθέτει καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Μπρονζέ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, για το γραφείο
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα

LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

LED, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο, για το γραφείο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα