
Πορτατίφ Heronia SP-150 09-0093 Bronze
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Το καπέλο είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε μπρονζέ χρώμα με γυαλί σε μελί απόχρωση. Ο σκελετός είναι μεταλλικός επενδυμένος με σχοινί. Η βάση είναι πλαστική και διαθέτει καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Κύριο υλικό | Γυαλί, Πλαστικό |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Πλαστικό,Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα



LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, για το γραφείο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Με διακόπτη
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα