
Επιτραπέζια Λάμπα Vintage Industrial Eglo Covaleda 49617
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε ασημί απόχρωση. Η βάση είναι πλαστική και διαθέτει καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Ασημί,Γκρι |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Ξύλο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα



LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα



LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Βιομηχανικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα