
Επιτραπέζιο Φωτιστικό Μεταλλικό Alzaluce, με υφασμάτινο καλώδιο, διακοπτάκι και διπολικό φις Μαύρο ΜΑΤ 30 cm
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε μαύρο ματ χρώμα. Η βάση είναι πλαστική σε μαύρο χρώμα και διαθέτει καλώδιο με διακόπτη On/Off. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τρόπος χειρισμού | Με διακόπτη |
| Με διακόπτη | Ναί |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, για το γραφείο, για το κομοδίνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα