
Φωτιστικό Επίτοιχο Lucide 08208-01-31 FIX Λευκό (White)|Ξύλο Φυσικό χρώμα (Wood Natural Finish)
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει μαύρη βάση τοποθέτησης και ντουί. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Κύριο υλικό | Ξύλο |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Ξύλο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα



LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

LED, γυαλί, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


LED, 230V
Σε απόθεμα
Με διακόπτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



LED, μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Γυαλί, ξύλο

LED, μέταλο, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα