
Ποτήρια Νερού 230ml (Σετ 6τμχ) Alpina 871125218058
Σετ, για νερό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ ποτήρια νερού με μίνιμαλ ύφος, από την εταιρεία Alpina. Το σετ περιλαμβάνει 3 ποτήρια, κατασκευασμένα από διάφανο γυαλί με χωρητικότητα 220ml. Ιδανικά για νερό, αναψυκτικό ή χυμό.
| Είδος ποτηριών | Για νερό |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 24 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.581 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για νερό
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ, για νερό, πλάτος
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Σετ

Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ, για νερό
Σε απόθεμα
Για νερό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα