
ESTIA ΠΙΑΤΟ ΒΑΘΥ GARDEN ΠΟΡΣΕΛΑΝΙΝΟ 21cm
Βαθύ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Βαθύ πιάτο φαγητού από την εταιρεία εstia σε λευκό χρώμα με μπλε φλοράλ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Ποικιλία | Βαθύ |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 28 cm, 28 cm, 28 cm, 28 cm |
| Depth | 28 cm, 28 cm, 28 cm, 28 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg, 0.6 kg |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Βαθύ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Σετ, ρηχό, 4

Σετ, 4
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαθύ, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαθύ, ρηχό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 4


Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Βαθύ, 4, κεραμικό

Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, βαθύ, 4


Σετ, 4, κεραμικό

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο

Ρηχό
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρηχό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Σετ, ρηχό, 4


15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα