
Γωνιακή Ραφιέρα Μπάνιου Τριπλή (27.7x18.1x53.9) Estia Elegant Chrome 02-6464
18×54×28 εκ, γωνιακό, διάμετρος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 55×23×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ραφιέρα 2 θέσεων ιδανική για χρήση στην ντουζιέρα. Είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Έχει δύο διάτρητες θήκες για να τοποθετείτε τα σαμπουάν, τα αφρόλουτρα ή ό,τι άλλο θέλετε να έχετε στο μπάνιο σας. Διαθέτει 2 γαντζάκια για τα σφουγγάρια και γάντζο για να κρεμιέται.
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Υψος: | 55 εκ |
| Σχήμα | Ίσιο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

18×54×28 εκ, γωνιακό, διάμετρος
Σε απόθεμα
13×46×25 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διάμετρος
Σε απόθεμα
Γωνιακό
Σε απόθεμα
38×27×14 εκ, μοντέρνο, διάμετρος
Σε απόθεμα


46×23×10 εκ, ίσιο, διάμετρος
Σε απόθεμα
29×25×13 εκ, μοντέρνο, ίσιο
Σε απόθεμα
9×25×10 εκ, μοντέρνο, ίσιο
Σε απόθεμα

39×22×22 εκ, μοντέρνο, γωνιακό
Σε απόθεμα



Γωνιακό
Σε απόθεμα

Διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
20×40×20 εκ, μοντέρνο, γωνιακό
Σε απόθεμα
Γωνιακό
Σε απόθεμα
12×37×25 εκ
Σε απόθεμα
Γωνιακό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×25×18 εκ
Σε απόθεμα
17×25×14 εκ, γωνιακό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Γωνιακό
Σε απόθεμα
7×25×17 εκ, μοντέρνο, γωνιακό
Σε απόθεμα
Γωνιακό
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα