
2,8 €
Σουπλά (30x45) Gofis Home Iara Jute 254
45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλά σουβέρ σετ 4 τεμαχίων κατασκευασμένα από μάρμαρο σε λευκό χρώμα. Τα σουβέρ διαθέτουν προστατευτικά στοχάκια στο κάτω μέρος για να μην γρατζουνάνε τις επιφάνειες σας. Αποκτήστε σουβέρ για να προστατεύσετε τις επιφάνειες του τραπεζιού σας.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.729 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μαρμάρινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα