
Δοχείο Αποθήκευσης 800ml Με Αεροστεγές Κλείσιμο Z-L 14767
Για τρόφιμα, πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τετράγωνο διάφανο δοχείο τροφίμων για την κουζίνα σας. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό, κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα. Έχει καπάκι από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα που κλείνει αεροστεγώς, καθώς διαθέτει δακτύλιο σιλικόνης, για να παραμένουν τα τρόφιμα φρέσκα. Το τετράγωνο σχήμα του το καθιστά ιδιαίτερο πρακτικό και με εύκολη αποθήκευση και στoίβαξη. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα τρόφιμά σας και να διατηρήσετε οργανωμένη την κουζίνα και τα ντουλάπια σας. Χωρητικότητα 1200ml. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Είδος βάζου | Για τρόφιμα |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χωρητικότητα | Πάνω απο 1000μλ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Depth | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Height | 19 cm, 19 cm, 19 cm, 19 cm |
| Total weight | 0.257 kg, 0.257 kg, 0.257 kg, 0.257 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για τρόφιμα, πλαστικό, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο


Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τσάι, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, μέχρι 500μλ

Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα


Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα


54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα