
Χαλί Διαδρόμου (60x120) Rythmos Arecibo Ecru
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί 4 εποχών με μοντέρνο σχέδιο σε εκρού χρώμα και μπεζ λεπτομέρειες της εταιρείας Rythmos. Η ποιότητα του από 100% βαμβάκι το κάνει ελαφρύ και κατάλληλο για όλους τους μήνες του χρόνου. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 120 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 8 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

70×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σπιτικό, φυσικό, μακριά τρίχα / δασύτριχα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



133×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
67×25 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

140×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

70×10 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα



Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα