Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Στρογγυλό Χαλί Καλοκαιρινό (Φ120) A-S Border White 146295Z
Διαστάσεις 120×20 εκ
29,99 €
Ιστορικό τιμών
- 24/5/2026 - 29,99 €
- 11/6/2025 - 29,99 €
Περιγραφή προϊόντος
Στρογγυλό ψάθινο χαλί κατασκευασμένο από φυσική γιούτα (jute) και βαμβάκι. Έχει περιμετρική φάσα σε λευκή απόχρωση. Είναι ένα ξεχωριστό κομμάτι που θα διακοσμήσει μοναδικά το χώρο σας κατά τους καλοκαιρινούς μήνες.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 120 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
Προδιαγραφές
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού | Στρογγύλα |
| Υλικό χαλιού | Φυσικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 120 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 2.8 kg |
| Material | Jute - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
64,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
69,99 €
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες & USB (40x35x59) Vasagle LET631W14V2
Σε απόθεμα
79,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
85,99 €
Συρταριέρα 3 Θέσεων Με Ροδάκια (41x41x93) F-V Sicela 160824
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
109,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (100x60x48) Vasagle LCT205K50V1
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
42,99 €
Σκαμπό Μπαρ Με Πλάτη (50.5x46x104) Spitishop Elio Grey
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
29,99 €
Παπουτσοθήκη 36 Θέσεων Υφασμάτινη (88x28x160) Songmics RXJ036BZ03
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
65,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Alexa Beige
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
55,99 €
Φωτιστικό Δαπέδου Με Ραφιέρα A-G Nora 390FLH1148 Natural/Black
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
99,9 €
Παρκοκρέβατο 2 Θέσεων (0+ Μηνών/Έως 15kg) Kikka Boo Milky Way Grey 2023
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα





























