Σετ Πετσέτες Μπάνιου 3Τμχ Icon White
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτες μπάνιου σετ σε ροζ χρώμα από την εταιρεία Melinen . Η σύνθεσή τους είναι από 100% βαμβάκι πεννιέ βάρους 450gsm που τις καθιστά ιδιαίτερα μαλακές και απορροφητικές. Ιδανικό σετ για να στολίσετε το μπάνιο σας με ποιότητα και στυλ.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 35 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι, σετ

50×100 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
24×15 εκ, βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
25×25 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα απο μπαμπού
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα