
Τσαγιέρα Με Φίλτρο 1.5lt K-M C80652130
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τσαγιέρα 800ml κατασκευασμένη από διάφανο γυαλί. Διαθέτει ανοξείδωτο καπάκι και σίτα για να μην πέφτουν στο φλιτζάνι φύλλα τσαγιού κατά το σερβίρισμα. Ιδανική για να φτιάξετε ένα απολαυστικό τσάι. Είναι ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες και έχει υψηλή αντοχή σε κρούσεις. Δεν είναι κατάλληλη για φούρνο ή φούρνο μικροκυμάτων.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, με σουρωτήρι, Έως 1λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί
Σε απόθεμα

2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί, Έως 1λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες
1.1–1.5λ, 1.6 - 2λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες
2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες

2.1λ. και άνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Κεραμικό
Σε απόθεμα










Χυτοσίδηρος, για τσάι, Έως 1λ.
προς αποστολή σε 4 ημέρες



Γυαλί
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
