
Καρέ + Τραβέρσα (Σετ) Whitegg Z142
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 36×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Runner σε εκρού-μπλε χρώμα με γεωμετρικό σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμα είναι στόφα με σύνθεση από 50% βαμβάκι-50% polyester που το κάνει ανθεκτικό και μαλακό. Ταιριάξτε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 36 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | 50% Βαμβάκι 50% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
27×2 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, pvc, τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
42×26 εκ, pvc, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα