
Φωτιστικό σποτ κήπου-συντριβανιού πλαστικό λευκό με πασαλάκι για λάμπες GU10 230V στεγανό IP65
230V, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα εξωτερικού χώρου με μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP65 που τη καθιστά κατάλληλη για εξωτερικούς χώρους. Είναι ιδανική λύση για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Τύπος ντουί: 1xGU10 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 7W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.28 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

230V, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Πλαστικό
Σε απόθεμα






Πλαστικό
Σε απόθεμα





230V
Σε απόθεμα





Χρώμιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα




12V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα