
Φωτιστικό εξωτερικού χώρου σε σχήμα σφαίρας ακρυλικό γάλακτος με ντουί Ε27 & γρίφα με διάμετρο Φ50 IP45
230V
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα εξωτερικού χώρου με μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Viokef. Διαθέτει διπλή δέσμη φωτισμού up down. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP65 που τη καθιστά κατάλληλη για εξωτερικούς χώρους. Είναι ιδανική λύση για να φωτίσετε και να διακοσμήσετε τον κήπο και τους εξωτερικούς χώρους του σπιτιού ή του εξοχικού σας. Τύπος ντουί: 2xGU10 και θέσεις για 2 λαμπτήρες έως 7W (δεν συμπεριλαμβάνονται). Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.445 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

230V
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα









Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
230V
Σε απόθεμα






230V
Σε απόθεμα











Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα