
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Leandre 1627500
26×42 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 26×42 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα με λευκό φόντο και φλοράλ σχέδιο σε πράσινες αποχρώσεις. Το ύφασμα είναι 100% polyester, χαμηλής σκίασης. Στο επάνω μέρος έχει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 26 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 42 εκ |
| Width | 26 cm |
|---|---|
| Depth | 42 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.41 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

26×42 εκ
Σε απόθεμα
39×27 εκ
Σε απόθεμα

43×26 εκ
Σε απόθεμα


41×28 εκ
Σε απόθεμα

40×27 εκ
Σε απόθεμα



40×35 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
40×30 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
40×35 εκ
Σε απόθεμα
42×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα


26×2 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
44×26 εκ
Σε απόθεμα


Voile, ίσιος, σε ραβδί


41×28 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα