
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Berry White 1627526
26×42 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 26×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε λευκό χρώμα με φλοράλ σχέδιο. Το ύφασμα είναι βουάλ από 100% polyester με χαμηλή σκίαση, που επιτρέπει στο φως να περνάει. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 26 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 26 cm |
|---|---|
| Depth | 40 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.43 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

26×42 εκ
Σε απόθεμα
26×42 εκ
Σε απόθεμα
46×27 εκ
Σε απόθεμα
43×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
26×40 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

40×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
42×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Κουζίνας
Σε απόθεμα
45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
45×26 εκ, voile, σε ραβδί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

40×2 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
40×26 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
26×40 εκ
Σε απόθεμα
Κουζίνας
Σε απόθεμα
27×2 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
40×26 εκ
Σε απόθεμα
Voile, ίσιος, σε ραβδί

41×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
Voile, σε ράγα, ίσιος

45×26 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ, κουζίνας
Σε απόθεμα
40×26 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα