
39,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέ από την εταιρεία Gofis Home σε μπεζ χρώμα με κεντημένο vintage σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα σύνθεσης 20% λινό και 80% polyester. Ιδανικό για να στολίσει το τραπέζι του σαλονιού σας αλλά και της τραπεζαρίας σας δίνοντας μια ξεχωριστή πινελιά στο χώρο.
| Υλικό | Λινό |
|---|---|
| Width | 36 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 80% Polyester 20% Λινό |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα



30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα