
Φωτιστικό Πλαφονιέρα LED 3 CCT Aca Diana BR71LEDC81WHCCT Matt White
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 173 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλαφονιέρα με ράγα σε μίνιμαλ ύφος, από την εταιρεία Viokef. Μπορεί να τοποθετηθεί σε τοίχο ή οροφή. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε λευκό χρώμα. Είναι κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP20. Διαθέτει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led ισχύος 48Watt, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 4300Lm. *Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 102 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 2.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



LED
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Μέταλο, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



36×28 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα